-3%

Ноутбук MSI Vector A18 HX A9WIG (A9WIG-069PL) Cosmos Gray
171 399 ₴
167 019 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12808617
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MSI. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Операційна система: Windows 11 Home. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Особливості: сканер відбитку пальця. Особливості: Kensington. Тип відеокарти: дискретна. Колір: темно-сірий. Стан товару: Новий. Покриття дисплея: глянцеве. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип дисплея: IPS. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Кількість ядер: 16. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Тип процесора: AMD Ryzen 9. Тип: ігровий. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Чіпсет: AMD SoC. Особливості: вбудовані динаміки. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5080. Клас: для геймерів. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0. Розміри, мм: 404 x 308 x 33. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Особливості: зарядка USB Type-C. Особливості: Ethernet (LAN). Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.5. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Яскравість, кд/кв.м: 1000. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: вбудований мікрофон. Модель процесора: AMD Ryzen 9 9955HX. Частота оновлення екрану, Гц: 240. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Додаткові параметри: замок Noble. Особливості: картрідер. Вага, кг: 3.6. Діагональ дисплея, ": 18. Серія: MSI Vector. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Особливості: веб-камера. Особливості: шторка для камери. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Потужність батареї, Вт/год: 100.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об`єм відеопам'яті | 16 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Кенсінгтонський замок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 100 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9955HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), Кенсінгтонський замок, Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, замок Noble, зарядка USB Type-C, картрідер, клавіатура з цифровим блоком, шторка для камери |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 404 x 308 x 33 |
| Серія | MSI Vector |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 019 ₴






