-3%

Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-52-98KV (NH.U1NAA.001) Black
57 599 ₴
56 079 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13355227
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Acer. Бездротові можливості: Wi-Fi. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Кількість ядер: 14. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Стан товару: Новий. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Колір: чорний. Тип дисплея: IPS. Тип процесора: Intel Core i9. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Бездротові можливості: Bluetooth. Покриття дисплея: матове. Тип: ігровий. Операційна система: Windows 11. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Тип відеокарти: дискретна. Роз'єми і порти: 3 x USB Type-A. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Діагональ дисплея, ": 15.6. Клас: для геймерів. Вага, кг: 2.1. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Матеріал корпусу: пластик. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: вбудований мікрофон. Особливості: вбудовані динаміки. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.6. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Розміри, мм: 362 x 240 x 24. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Особливості: веб-камера. Серія: Acer Nitro. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Модель процесора: Intel Core i9-13900H.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i9-13900H |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 362 x 240 x 24 |
| Серія | Acer Nitro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 079 ₴




