-3%

Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWFKG-071US (CYBORG15B2071) Black
57 299 ₴
55 839 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13696397
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MSI. Тип відеокарти: дискретна. Стан товару: Новий. Кількість комірок: 4. Тип: ігровий. Кількість ядер: 10. Бездротові можливості: Bluetooth. Покриття дисплея: матове. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Операційна система: Windows 11. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Колір: чорний. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Бездротові можливості: Wi-Fi. Діагональ дисплея, ": 15.6. Об'єм SSD, ГБ: 512. Частота оновлення екрану, Гц: 144. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.5. Потужність батареї, Вт/год: 55.2. Вага, кг: 1.95. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Особливості: вбудовані динаміки. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Особливості: вбудований мікрофон. Особливості: веб-камера. Матеріал корпусу: пластик. Серія: MSI Cyborg. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Чіпсет: Intel SoC. Клас: для геймерів. Тип процесора: Intel Core 7. Модель процесора: Intel Core 7 240H. Оперативна пам'ять, ГБ: 16.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.95 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 55.2 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 7 240H |
| Тип процесора | Intel Core 7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Серія | MSI Cyborg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 839 ₴





