-3%

Ноутбук Acer Predator Triton 14 PT14-52T-96T3 (NH.U0GAA.001) Black
132 699 ₴
129 319 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114187
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Acer. Тип процесора: Intel Core Ultra 9. Тип: ігровий. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип відеокарти: дискретна. Частота оперативної пам'яті, МГц: 8533. Тип дисплея: OLED. Акумулятор: Li-Ion. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Покриття дисплея: глянцеве. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Колір: чорний. Операційна система: Windows 11 Home. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Стан товару: Новий. Роздільна здатність: 2880 x 1800. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Модель процесора: Intel Core Ultra 9 288V. Комплектація: стилус. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Комплектація: кабель. Особливості: вбудований мікрофон. Особливості: веб-камера. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Серія: Acer Predator Triton. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Потужність батареї, Вт/год: 76. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Діагональ дисплея, ": 14.5. Клас: для геймерів. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Комплектація: батарея. Кількість ядер: 8. Комплектація: ноутбук. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Особливості: вбудовані динаміки. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.30. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Комплектація: адаптер живлення. Вага, кг: 1.6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 288V |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 8533 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | адаптер живлення, батарія, кабель, ноутбук, стилус |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.30 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Серія | Acer Predator Triton |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 319 ₴


