-3%

Ноутбук MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-012 (CROSSHAIR18A2012) Black
93 099 ₴
90 669 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114237
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MSI. Тип процесора: Intel Core Ultra 9. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип: ігровий. Тип відеокарти: дискретна. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt 4. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип дисплея: IPS. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Колір: чорний. Операційна система: Windows 11 Home. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Покриття дисплея: матове. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Кількість ядер: 24. Стан товару: Новий. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Чіпсет: Intel HM870. Діагональ дисплея, ": 18. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Вага, кг: 3.1. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4. Потужність батареї, Вт/год: 90. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: веб-камера. Комплектація: зарядний пристрій. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Розміри, мм: 403.9 x 279.9 x 29.7. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Комплектація: документація. Клас: для геймерів. Модель процесора: Intel Core Ultra 9 275HX. Додаткові параметри: клавіша Copilot. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Комплектація: ноутбук. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.7. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Серія: MSI Crosshair. Частота оновлення екрану, Гц: 240.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком, клавіша Copilot |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | документація, зарядний пристрій, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.7 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 403.9 x 279.9 x 29.7 |
| Серія | MSI Crosshair |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | Intel HM870 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 669 ₴






