-4%

Ноутбук HP EliteBook 6 G1a (AY4Z7AV_V10) Silver
97 955 ₴
94 019 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114307
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Серія відеокарти: AMD Radeon Graphics. Тип вбудованої пам'яті: M.2 PCIe SSD. Відеоадаптер, виробник: AMD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип: ультрабук. Тип процесора: AMD Ryzen 7. Кількість комірок: 3. Тип відеокарти: інтегрована. Операційна система: DOS. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Особливості: Kensington. Особливості: сканер відбитку пальця. Покриття дисплея: матове. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Колір: сріблястий. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Стан товару: Новий. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Додаткові параметри: Active SmartCard. Комплектація: інструкція користувача. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Type-A. Особливості: Ethernet (LAN). Акумулятор: вбудований. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.3. Особливості: веб-камера. Діагональ дисплея, ": 14. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Розміри, мм: 318.6 x 224.3 x 17. Бездротові можливості: NFC. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Кількість ядер: 8. Клас: для бізнесу. Оперативна пам'ять, ГБ: 64. Матеріал корпусу: алюміній. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Вага, кг: 1.4. Чіпсет: AMD SoC. Комплектація: ноутбук. Потужність батареї, Вт/год: 56. Серія: HP Elitebook. Особливості: вбудовані динаміки. Яскравість, кд/кв.м: 300. Комплектація: адаптер живлення. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Модель процесора: AMD Ryzen 7 250.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Кенсінгтонський замок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 250 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Active SmartCard, Ethernet (LAN), Кенсінгтонський замок, Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | адаптер живлення, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 318.6 x 224.3 x 17 |
| Серія | HP Elitebook |
| Тип акумулятора | вбудований |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 019 ₴





