-3%

Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AU7N8AV_V7) Silver
74 099 ₴
72 159 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114317
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Тип: ультрабук. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип відеокарти: інтегрована. Операційна система: DOS. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Особливості: сканер відбитку пальця. Кількість ядер: 12. Колір: сріблястий. Серія відеокарти: Intel Graphics. Стан товару: Новий. Тип процесора: Intel Core Ultra 5. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Вага, кг: 1.3. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 225U. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.4. Матеріал корпусу: пластик. Додаткові параметри: підтримка Alternate Mode. Особливості: веб-камера. Клас: для навчання. Діагональ дисплея, ": 13.3. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для бізнесу. Потужність батареї, Вт/год: 48. Серія: HP Elitebook. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 48 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, підтримка Alternate Mode |
| Клас | для бізнесу|для навчання |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.4 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Серія | HP Elitebook |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 159 ₴






