-3%

Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AU7P2AV_V3) Silver
81 099 ₴
78 979 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114327
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm headphone jack. Тип вбудованої пам'яті: M.2 PCIe SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип: ультрабук. Кількість комірок: 3. Акумулятор: Li-Ion. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип відеокарти: інтегрована. Операційна система: DOS. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt. Особливості: сканер відбитку пальця. Бездротові можливості: Bluetooth. Кількість ядер: 12. Колір: сріблястий. Серія відеокарти: Intel Graphics. Стан товару: Новий. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 255U. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: веб-камера. Вага, кг: 1.32. Розміри, мм: 303 x 215 x 17. Діагональ дисплея, ": 13.3. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Type-A. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Особливості: зарядка USB Type-C. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для бізнесу. Потужність батареї, Вт/год: 56. Серія: HP Elitebook. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.32 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Аудіо вхід |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 303 x 215 x 17 |
| Серія | HP Elitebook |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 979 ₴





