-3%

Ноутбук Asus Zenbook 14 OLED UX3405 (UX3405CA-SU855W) Blue
86 399 ₴
84 149 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14129767
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Тип: ультрабук. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 16. Серія відеокарти: Intel Arc Graphics. Роздільна здатність: 2880 x 1800. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Операційна система: Windows 11 Home. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Колір: синій. Тип процесора: Intel Core Ultra 9. Бездротові можливості: Wi-Fi. Тип відеокарти: інтегрована. Тип дисплея: OLED. Відеоадаптер, виробник: Intel. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Бездротові можливості: Bluetooth. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Особливості: вбудований мікрофон. Модель процесора: Intel Core Ultra 9 285H. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Вага, кг: 1.28. Серія: Asus ZenBook. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-A. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Потужність батареї, Вт/год: 75. Чіпсет: Intel SoC. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Клас: для бізнесу. Розміри, мм: 312 x 220 x 14.9. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. Діагональ дисплея, ": 14. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.28 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 75 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285H |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера |
| Клас | для бізнесу |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 312 x 220 x 14.9 |
| Серія | Asus ZenBook |
| Частота пам'яті | 5200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 149 ₴




