-3%
Ноутбук Asus Zenbook 14 OLED UX3405CA (UX3405CA-SU862W) Silver
86 399 ₴
84 149 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14129777
Ноутбук Asus Zenbook 14 OLED UX3405CA (UX3405CA-SU862W) SilverВ наявності
86 399 ₴84 149 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 16. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Акумулятор: Li-Pol. Тип: ультрабук. Серія відеокарти: Intel Arc Graphics. Роздільна здатність: 2880 x 1800. Тип процесора: Intel Core Ultra 9. Покриття дисплея: глянцеве. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Тип відеокарти: інтегрована. Тип дисплея: OLED. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Відеоадаптер, виробник: Intel. Колір: сріблястий. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Напруга батареї, В: 7.74. Особливості: шторка для камери. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Діагональ дисплея, ": 14. HDR: HDR 600. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4. Ємність батареї, мАгод: 9702. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Вага, кг: 1.2. Частота оперативної пам'яті, МГц: 8400. Сертифікація Intel Evo: є. Модель процесора: Intel Core Ultra 9 285H. Матеріал корпусу: алюміній. Серія: Asus ZenBook. HDR: є. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Особливості: вбудовані динаміки. Потужність батареї, Вт/год: 75. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Яскравість, кд/кв.м: 400. Особливості: веб-камера. Додаткові параметри: швидка зарядка. Розміри, мм: 312x220x15. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Додаткові параметри: Power Delivery. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.7. Особливості: з підсвіткою клавіатури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 75 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285H |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | HDR 600, є |
| Ємність батареї, мАгод | 9702 |
| Інші функції й особливості | Power Delivery, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, Швидке заряджання, шторка для камери |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.7 |
| Напруга батареї, В | 7.74 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 312x220x15 |
| Сертифікація Intel Evo | є |
| Серія | Asus ZenBook |
| Частота пам'яті | 8400 |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 149 ₴
