-3%

Ноутбук Microsoft Surface Laptop 7 (ZGX-00046) Black
73 999 ₴
72 089 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14129787
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Microsoft. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 10. Колір: чорний. Тип дисплея: IPS. Додаткові параметри: TPM 2.0. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип: класичний. Операційна система: Windows 11 Pro. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Покриття дисплея: глянцеве. Тип відеокарти: інтегрована. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Додаткові параметри: Dolby Atmos. Об'єм SSD, ГБ: 512. HDR: Dolby Vision. Додаткові параметри: сканер обличчя (FaceID). Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: алюміній. Особливості: сенсорний екран. Роз'єми і порти: 1 x Surface connect port (роз'єм живлення). Модель процесора: Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100. Додаткові параметри: Precision TouchPad. Відеоадаптер, виробник: Qualcomm. Роздільна здатність: 2304 х 1536. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.4. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Серія: Microsoft Surface Laptop. Діагональ дисплея, ": 13.8. Максимальна частота процесора, ГГц: 3.4. Особливості: вбудовані динаміки. Розміри, мм: 301 x 220 x 17.5. Додаткові параметри: Corning Gorilla Glass 5. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0 Type-C. Серія відеокарти: Qualcomm Adreno. Тип процесора: Qualcomm Processors. Вага, кг: 1.34. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.0 Type-A. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.1. Клас: для бізнесу. Додаткові параметри: іЧ-датчик. Клас: для навчання. Особливості: веб-камера. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Потужність батареї, Вт/год: 54.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.34 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.8 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | TPM модуль |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 54 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision |
| Графічний чипсет | Qualcomm Adreno |
| Інші функції й особливості | Corning Gorilla Glass 5, Dolby Atmos, Precision TouchPad, TPM модуль, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, сенсорний екран, сканер обсяг (FaceID), ЕЧ-датчик |
| Клас | для бізнесу|для навчання |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.4 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Виробник графічного чипсета | Qualcomm |
| Роздільна здатність екрана | 2304 х 1536 |
| Розміри, мм | 301 x 220 x 17.5 |
| Серія | Microsoft Surface Laptop |
| Тип процесора | Qualcomm Processors |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 089 ₴


