-3%

Ноутбук Asus VivoBook 16 X1605VA (X1605VA-MB1222) Black
47 299 ₴
45 819 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13481017
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Тип оперативної пам'яті: DDR4. Тип дисплея: IPS. Колір: чорний. Тип процесора: Intel Core i9. Особливості: MIL-STD 810. Кількість слотів ОЗП: 1 слот. Стан товару: Новий. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Частота оперативної пам'яті, МГц: 3200. Кількість ядер: 14. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип відеокарти: інтегрована. Відеоадаптер, виробник: Intel. Покриття дисплея: антивідблискове. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 1.4. Тип: ультрабук. Тип: офісні. Особливості: вбудовані динаміки. Серія відеокарти: Intel Iris Xe Graphics. Чіпсет: Intel SoC. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Особливості: вбудований мікрофон. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Матеріал корпусу: пластик. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.9. Вага, кг: 1.88. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0 Type-A. Розміри, мм: 359 x 250 x 20. Потужність батареї, Вт/год: 42. Додаткові параметри: сертифікат TUV Rheinland. Клас: для бізнесу. Діагональ дисплея, ": 16. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Особливості: веб-камера. Яскравість, кд/кв.м: 300. Серія: Asus VivoBook. Особливості: шторка для камери. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Модель процесора: Intel Core i9-13900H. В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.88 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 42 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i9-13900H |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, Ударостійкий корпус, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком, сертифікат TUV Rheinland, шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.9 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359 x 250 x 20 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 819 ₴






