-3%

Ноутбук Lenovo Legion 7 16IAX10 (83KY0039RM) Glacier White
107 699 ₴
104 989 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12802147
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OLED-дисплей 16 дюймів: Вау-ефект у кожній гріВражаюча яскравість 500 кд/м² та роздільна здатність WQXGA (2560x1600) на шестнадцятидюймовому OLED-дисплеї переносять вас прямо у центр подій. Кожна деталь у фільмі, грі чи при роботі з фото справді оживає — насичені кольори та глибокий контраст з технологіями G-Sync, Low blue light, Flicker Free роблять очі менш втомленими навіть за довгих сесій. А частота 240 Гц — ваш козир у будь-яких кібербаталіях, де важлива мить.Intel Core Ultra 9 та AI Boost: Потужність без обмежень24 ядра та інтегрований AI-ускорювач від Intel — це серйозно! Без зависань запускайте вимогливі ігри чи одночасно працюйте з відео, 3D-дизайном, потоками або штучним інтелектом. Кеш-пам’ять 36 МБ і тактова частота до 5.4 ГГц дають запас на роки, а AI Boost вирішить задачі з машинним навчанням, фотообробкою чи стрімінгом у рази швидше.VIDEOCARD RTX: Одна кнопка до топ-графікиГоловна причина купити Lenovo Legion 7 16IAX10 Glacier White — це можливості відеокарт NVIDIA GeForce RTX 5070/5060 із 8 ГБ відеопам’яті. Реалістичне освітлення Ray Tracing, DLSS для підвищення FPS і ігри на ультра-настройках. Завдяки порту Thunderbolt 4 і швидкісним SSD на 1 ТБ, ви можете забути про лаґи — система завжди "на рівні". Відгуки це підтверджують! Оцініть переваги ноутбука вже за вигідною ціною:Стабільний Wi-Fi 7 і Bluetooth 5.4 для онлайн-ігор і девайсів32 ГБ DDR5 пам’яті — для багатозадачності і запуску будь-яких програмСтильний Glacier White — акцент у будь-якому оточенні4-секційний акумулятор 84 Вт·год — підвищена автономність у дорозі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 84 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком, Швидке заряджання |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 361.7 x 263.4 x 15.9-17.9 |
| Серія | Lenovo Legion |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 989 ₴






