Дриль DEWALT DCD771D2-QW
9 369 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130567
Дриль DEWALT DCD771D2-QWВ наявності
9 369 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Тип: дриль-шурупокрут. Стан товару: Новий. Кількість швидкостей: 2. Живлення: акумулятор. Особливі властивості: регулювання крутного моменту. Тип двигуна: щітковий. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 42. Додатково: з підсвіткою робочої зони. Комплектація: акумуляторний ударний дриль-шурупокрут. Особливі властивості: плавне регулювання обертів. Вага, кг: 1.65. Особливі властивості: індикатор рівня заряду. Особливі властивості: реверс. Комплектація: кейс. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 450. Потужність, Вт: 300. Ємність акумулятора, А·год: 2. Додатково: прорезиненная рукоятка. Комплектація: магнітний тримач насадок - 1 шт. Тип патрона: швидкозатискний. Діаметр свердла, мм: 13. Комплектація: зарядний пристрій. Розміри, мм: 386 x 345 x 115. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 24. Тип: безударний. Особливі властивості: захист від перевантаження. Комплектація: 2 акумулятора. Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 30. Комплектація: поясний гачок - 1 шт. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 13. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 1500. Напруга, В: 18. Діаметр патрона, мм: 1.5-13.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 1.5-13 |
| Діаметр свердла, мм | 13 |
| Комплектація | 2 акумулятора, акумуляторний ударний дриль-шурупокрут, зарядний пристрій, кейс, магнітний тримач насадок - 1 шт., поясний гачок - 1 шт |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1500|450 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 24|42 |
| Особливі властивості | захист від перевантаження, плавне регулювання обертів, реверс, регулювання крутного моменту, індикатор рівня заряду |
| Режим інструменту | з підсвіткою робочої зони |
| Розміри, мм | 386 x 345 x 115 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Частота ударів, уд/хв | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 369 ₴
