Дриль DEWALT DCD701D2-QW
11 949 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130577
Дриль DEWALT DCD701D2-QWВ наявності
11 949 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Тип: дриль-шурупокрут. Стан товару: Новий. Живлення: акумулятор. Діаметр патрона, мм: 10. Тип двигуна: безщітковий. Тип патрона: швидкозажимний. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 57.5. Ємність акумулятора, А·год: 1.5. Напруга, В: 12. Потужність, Вт: 200. Вага, кг: 0.9. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 1500.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 10 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1500 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 57.5 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 949 ₴
