Дриль DEWALT DCD708P2T-QW
19 459 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130617
Дриль DEWALT DCD708P2T-QWВ наявності
19 459 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Тип: дриль-шурупокрут. Стан товару: Новий. Кількість швидкостей: 2. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 65. Особливі властивості: плавне регулювання обертів. Діаметр свердла, мм: 1-13. Комплектація: пластиковий кейс. Розміри, мм: 200 x 160. Особливі властивості: регулювання крутного моменту. Додатково: electronic cell protection для захисту акумулятора. Комплектація: гарантійний талон. Інструкція з експлуатації. пакувальна коробка. шуруповерт. Тип двигуна: безщітковий. Особливі властивості: реверс. Комплектація: дриль-шурупокрут. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 450. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 26. Додатково: м'яка вставка на ручці. Живлення: акумулятор li-Ion. Діаметр патрона, мм: 13. Тип патрона: швидкозатискний. Особливі властивості: з підсвіткою робочої зони. Комплектація: зарядний пристрій. Комплектація: інструкція з експлуатації. Ємність акумулятора, А·год: 5. Потужність, Вт: 340. Комплектація: 2 акумулятора. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 1650. Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 30. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 13. Напруга, В: 18. Вага, кг: 1.1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 340 Вт |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 13 |
| Діаметр свердла, мм | 1-13 |
| Комплектація | 2 акумулятора, гарантійний талон. Інструкція з експлуатації. пакувальна коробка. шуруповерт, дриль-шурупокрут, зарядний пристрій, пластиковий кейс, інструкція з експлуатації |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1650|450 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 26|65 |
| Особливі властивості | з підсвіткою робочої зони, плавне регулювання обертів, реверс, регулювання крутного моменту |
| Режим інструменту | electronic cell protection для захисту акумулятора |
| Розміри, мм | 200 x 160 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота ударів, уд/хв | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 459 ₴
