Дриль DEWALT DCD791D2-QW
18 589 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130627
Дриль DEWALT DCD791D2-QWВ наявності
18 589 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Тип: дриль-шурупокрут. Стан товару: Новий. Кількість швидкостей: 2. Комплектація: пластиковий кейс. Тип двигуна: безщітковий. Особливі властивості: автоматичне блокування шпинделя. Особливі властивості: регулювання крутного моменту. Особливі властивості: плавне регулювання обертів. Максимальний діаметр свердління в сталі, мм: 13. Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 40. Додатково: з підсвіткою робочої зони. Колір: чорний. Особливі властивості: реверс. Максимальний діаметр свердління в бетоні, мм: 13. Комплектація: дриль-шурупокрут. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 2000. Ємність акумулятора, А·год: 2. Живлення: акумулятор li-Ion. Комплектація: магнітний тримач насадок - 1 шт. Тип патрона: швидкозатискний. Додатково: прорезиненная рукоятка. Потужність, Вт: 460. Діаметр свердла, мм: 13. Комплектація: зарядний пристрій. Комплектація: інструкція з експлуатації. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 70. Розміри, мм: 440 x 350 x 120. Комплектація: 2 акумулятора. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 550. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 27. Комплектація: поясний гачок - 1 шт. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 13. Колір: жовтий. Напруга, В: 18. Вага, кг: 1.5. Діаметр патрона, мм: 1.5-13.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 460 Вт |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 1.5-13 |
| Діаметр свердла, мм | 13 |
| Колір | Жовтий Чорний |
| Комплектація | 2 акумулятора, дриль-шурупокрут, зарядний пристрій, магнітний тримач насадок - 1 шт., пластиковий кейс, поясний гачок - 1 шт, інструкція з експлуатації |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000|550 |
| Максимальний діаметр свердління в сталі, мм | 13 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 27|70 |
| Особливі властивості | автоматичне блокування шпинделя, плавне регулювання обертів, реверс, регулювання крутного моменту |
| Режим інструменту | з підсвіткою робочої зони |
| Розміри, мм | 440 x 350 x 120 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 589 ₴
