Дриль DEWALT DCD800P2T-QW
23 619 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130637
Дриль DEWALT DCD800P2T-QWВ наявності
23 619 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Тип: дриль-шурупокрут. Стан товару: Новий. Кількість швидкостей: 2. Живлення: акумулятор. Особливі властивості: регулювання крутного моменту. Потужність, Вт: 850. Тип двигуна: безщітковий. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 90. Додатково: компактний та ергономічний дизайн. Вага, кг: 1.28. Особливі властивості: електронне регулювання швидкості. Особливі властивості: реверс. Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 55. Комплектація: дриль-шурупокрут. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 2000. Комплектація: кейс. Тип патрона: швидкозатискний. Особливі властивості: з підсвіткою робочої зони. Комплектація: зарядний пристрій. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 650. Діаметр патрона, мм: 1-13. Ємність акумулятора, А·год: 5. Комплектація: документація. Комплектація: 2 акумулятора. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 13. Колір: жовто-чорний. Напруга, В: 18.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.28 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 1-13 |
| Колір | жовто-чорний |
| Комплектація | 2 акумулятора, документація, дриль-шурупокрут, зарядний пристрій, кейс |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000|650 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 90 |
| Особливі властивості | електронне регулювання швидкості, з підсвіткою робочої зони, реверс, регулювання крутного моменту |
| Режим інструменту | компактний та ергономічний дизайн |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 619 ₴
