Дриль DEWALT DCD709P2T-QW
19 869 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130667
Дриль DEWALT DCD709P2T-QWВ наявності
19 869 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Тип: дриль-шурупокрут. Стан товару: Новий. Кількість швидкостей: 2. Живлення: акумулятор. Особливі властивості: регулювання крутного моменту. Час заряду акумулятора, год: 0.75. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 65. Тип двигуна: безщітковий. Особливі властивості: плавне регулювання обертів. Особливі властивості: реверс. Максимальний діаметр свердління в бетоні, мм: 13. Комплектація: дриль-шурупокрут. Комплектація: кейс. Частота ударів, уд/хв: 7650. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 450. Діаметр патрона, мм: 13. Тип патрона: швидкозатискний. Особливі властивості: підсвічування. Комплектація: зарядний пристрій. Розміри, мм: 160. Діаметр свердла, мм: 1.5-13. Ємність акумулятора, А·год: 5. Комплектація: 2 акумулятора. Вага, кг: 1.2. Потужність, Вт: 340. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 1650. Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 30. Тип: ударний. Частота ударів, уд/хв: 28050. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 13. Напруга, В: 18. Живлення: від акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 0.75 годин |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 340 Вт |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 13 |
| Діаметр свердла, мм | 1.5-13 |
| Комплектація | 2 акумулятора, дриль-шурупокрут, зарядний пристрій, кейс |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1650|450 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 65 |
| Особливі властивості | плавне регулювання обертів, підсвічування, реверс, регулювання крутного моменту |
| Розміри, мм | 160 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота ударів, уд/хв | 28050|7650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 869 ₴
