-3%

Ноутбук Lenovo LOQ 17IRX10 (83JH003NRA) Luna Gray
88 299 ₴
85 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13237437
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Стан товару: Новий. Кількість комірок: 3. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Тип відеокарти: дискретна. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип дисплея: IPS. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Колір: темно-сірий. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Покриття дисплея: антивідблискове. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Кількість ядер: 20. Тип: ігровий. Тип процесора: Intel Core i7. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Особливості: вбудований мікрофон. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.5. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Особливості: вбудовані динаміки. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: Ethernet (LAN). Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Вага, кг: 2.9. Додаткові параметри: швидка зарядка. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Розміри, мм: 398.4 x 276.2 x 22.95-25.25. Діагональ дисплея, ": 17.3. Клас: для геймерів. Матеріал корпусу: пластик. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Роз'єми і порти: 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.5. Потужність батареї, Вт/год: 60. Модель процесора: Intel Core i7-14700HX. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Яскравість, кд/кв.м: 300. Особливості: веб-камера. Серія: Lenovo LOQ. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 60 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14700HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком, Швидке заряджання |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 398.4 x 276.2 x 22.95-25.25 |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 999 ₴






