-3%

Ноутбук Dell Pro 14 PC14250 (BTO108_PC14250_UA_UBU) Silver
82 499 ₴
80 359 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13506157
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Dell. Стан товару: Новий. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Серія відеокарти: Intel Graphics. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Тип відеокарти: інтегрована. Бездротові можливості: Wi-Fi. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Відеоадаптер, виробник: Intel. Бездротові можливості: Bluetooth. Кількість ядер: 12. Колір: сріблястий. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Операційна система: Ubuntu. Покриття дисплея: матове. Тип: ультрабук. Тип: маленькі. Тип: офісні. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Чіпсет: Intel SoC. Об'єм SSD, ГБ: 512. Особливості: веб-камера. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. Діагональ дисплея, ": 14. Особливості: вбудовані динаміки. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Серія: Dell Pro 14. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-A. Яскравість, кд/кв.м: 300. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 255U. Клас: для бізнесу. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Розміри, мм: 314 x 225 x 20. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Вага, кг: 1.4. Потужність батареї, Вт/год: 55. В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Linux |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 55 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для бізнесу |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 314 x 225 x 20 |
| Серія | Dell Pro 14 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 359 ₴



