-3%

Ноутбук Dell Pro 14 PC14250 (BTO106_PC14250_UA_WP)
75 099 ₴
72 629 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13506357
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Dell. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип відеокарти: інтегрована. Стан товару: Новий. Тип процесора: Intel Core Ultra 5. Операційна система: Windows 11 Pro. Бездротові можливості: Wi-Fi. Кількість комірок: 3. Тип: класичний. Бездротові можливості: Bluetooth. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt. Покриття дисплея: матове. Тип дисплея: LED. Кількість ядер: 12. Колір: сріблястий. Серія відеокарти: Intel Graphics. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип: маленькі. Тип: офісні. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Особливості: веб-камера. Об'єм SSD, ГБ: 512. Діагональ дисплея, ": 14. Особливості: вбудований мікрофон. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 235U. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: вбудовані динаміки. Серія: Dell Pro 14. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Потужність батареї, Вт/год: 55. Розміри, мм: 313 x 225 x 19. Вага, кг: 1.35. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-A. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. Клас: для бізнесу. В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | LED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 55 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 235U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для бізнесу |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 313 x 225 x 19 |
| Серія | Dell Pro 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 629 ₴






