-3%

Ноутбук Lenovo Legion 5 15AHP10 (83M0002HPB) Eclipse Black
59 599 ₴
58 039 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12807387
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскраве зображення для ігор та фільмівЯкщо ви цінуєте якість картинки, то 15,1-дюймовий OLED-екран із роздільною здатністю 2560 x 1600 дозволить розгледіти навіть найменші деталі в іграх, фільмах і графічних завданнях. Яскравість 500 кд/м² і 100% покриття sRGB відкривають насичені кольори та чітке зображення за будь-яких умов — будь то сонячний день або напів darkness вечір. А частота оновлення 165 Гц забезпечує неймовірно плавну картинку, що особливо помітно при динамічних сценах без розмиття та ривків.Ігрова та робоча потужність без компромісівЗавдяки 8-ядерному процесору AMD Ryzen 7 (до 5,1 ГГц у турбо режимі) та відеокарті NVIDIA GeForce RTX 5060 ноутбук справляється з сучасними іграми, монтажем відео й професійними завданнями. Для швидкого завантаження та багатозадачності встановлено 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 з частотою 5600 МГц і швидкий SSD на 512 ГБ. Ви зможете:Запускати ігри на максимальних налаштуванняхМонтажувати відео й працювати з великими файламиЗберігати десятки фільмів і важливих проектівПотужність ноутбука Lenovo Legion 5 15AHP10 підходить як для гравців, так і для навчання або віддаленої роботи.Комфорт і стиль у кожній деталіПрацювати та проводити час приємно у будь-який час доби — підсвічування клавіатури стане у пригоді, якщо захочеться пограти вночі. Міцний корпус із металу й пластику виглядає сучасно й витримує будь-які поїздки, а вбудована веб-камера забезпечить зручні відеодзвінки або онлайн-уроки. Якщо ви вирішите купити Lenovo Legion 5 15AHP10 (83M0002HPB) Eclipse Black, враховуйте: оптимальна ціна та позитивні відгуки лише додають впевненості у виборі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.8 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 344.9 х 255.35 х 19.95-21.54 |
| Серія | Lenovo Legion |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 039 ₴






