-3%

Ноутбук Dell Pro 16 (BTO106PC16250UA_W11P) Magnetite
78 399 ₴
76 389 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12292487
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Dell. Тип відеокарти: інтегрована. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Кількість ядер: 12. Стан товару: Новий. Тип процесора: Intel Core Ultra 5. Серія відеокарти: Intel Graphics. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Колір: чорний. Особливості: сканер відбитку пальця. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип: класичний. Відеоадаптер, виробник: Intel. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt 4. Тип дисплея: IPS. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Кількість комірок: 3. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип: офісні. Об'єм SSD, ГБ: 512. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Чіпсет: Intel SoC. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Серія: Dell Pro. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 235U. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Вага, кг: 1.94. Особливості: вбудовані динаміки. Комплектація: адаптер живлення. Комплектація: документація. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.1 Type-A. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для бізнесу. Розміри, мм: 358 x 251.8 х 18.89-20.85. Матеріал корпусу: пластик. Потужність батареї, Вт/год: 55. Діагональ дисплея, ": 16. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Яскравість, кд/кв.м: 300. Особливості: веб-камера. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Комплектація: ноутбук. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.94 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 55 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 235U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 358 x 251.8 х 18.89-20.85 |
| Серія | Dell Pro |
| Частота пам'яті | 5200 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 389 ₴






