-3%

Ноутбук HP OmniBook 5 Laptop 16-bc1009ua (D16D9EA) Glacier Silver
80 399 ₴
78 369 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14008287
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Кількість ядер: 6. Колір: сріблястий. Стан товару: Новий. Частота оперативної пам'яті, МГц: 6400. Тип: ультрабук. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип процесора: AMD Ryzen 5. Тип відеокарти: інтегрована. Операційна система: DOS. Покриття дисплея: антивідблискове. Відеоадаптер, виробник: AMD. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип дисплея: IPS. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Вага, кг: 1.8. Яскравість, кд/кв.м: 300. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.2. Особливості: вбудовані динаміки. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Додаткові параметри: швидка зарядка. Особливості: зарядка USB Type-C. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Серія: HP OmniBook. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Клас: для бізнесу. Діагональ дисплея, ": 16. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Серія відеокарти: AMD Radeon 740M Graphics. Потужність батареї, Вт/год: 59. Особливості: шторка для камери. Особливості: вбудований мікрофон. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Розміри, мм: 358 x 255 x 18. Модель процесора: AMD Ryzen 5 8540U. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Чіпсет: AMD SoC. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Особливості: веб-камера. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Матеріал корпусу: пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 59 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8540U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 740M Graphics |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком, Швидке заряджання, шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 358 x 255 x 18 |
| Серія | HP OmniBook |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 369 ₴






