-3%

Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-51 (NX.EL0EU.002) Silver
40 399 ₴
38 989 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14008357
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Acer. Кількість комірок: 3. Кількість ядер: 12. Колір: сріблястий. Серія відеокарти: Intel Graphics. Стан товару: Новий. Тип: ультрабук. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Операційна система: Linux. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Тип відеокарти: інтегрована. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Відеоадаптер, виробник: Intel. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Бездротові можливості: Bluetooth 5.1. Покриття дисплея: матове. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Серія: Acer Extensa. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Потужність батареї, Вт/год: 53. Об'єм SSD, ГБ: 512. Особливості: вбудовані динаміки. Діагональ дисплея, ": 15.6. Розміри, мм: 360.66 x 234.8 x 16.95. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: Ethernet (LAN). Вага, кг: 1.39. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Клас: для бізнесу. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0 Type-A. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Особливості: вбудований мікрофон. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Type-A. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.7. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 155U. Особливості: веб-камера. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Linux |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для бізнесу |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.7 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 360.66 x 234.8 x 16.95 |
| Серія | Acer Extensa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 989 ₴






