-8%

Ноутбук Acer Aspire Go AG15-71P-59EC (NX.J6SEX.00D)
25 999 ₴
23 809 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12035867
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виняткова продуктивністьНасолоджуйтеся плавною та швидкою роботою завдяки процесору Intel® Core™, оперативній пам'яті до 32 ГБ і твердотільному накопичувачу до 1 ТБ. Насолоджуйтеся збільшеною продуктивністю завдяки винятковій тривалості роботи від акумулятора та підтримці Copilot, вашого повсякденного помічника зі штучним інтелектом.Захоплюючі візуальні ефектиДля задоволення будь-яких потреб користувачів Aspire Go поставляється з різними розмірами екранів з візуально чіткими дисплеями з роздільною здатністю до WUXGA і співвідношенням сторін 16:10. А завдяки технології Acer BlueLightShield™ ваші очі залишатимуться в комфорті навіть після тривалого використання.Зручний для користувача дизайнДоступний у різних кольорах, він дозволяє легко підключати або заряджати ваші пристрої через два повнофункціональні порти USB Type-C, а Wi-Fi 6 і HDMI 2.1 роблять роботу з цифровими технологіями швидшою, зручнішою та приємнішою.Оптимізація без зайвих зусильІнтуїтивно зрозуміле керування пристроєм одним натисканням кнопки за допомогою технології AcerSense™, яка керує часом роботи від акумулятора, сховищем даних і програмами для оптимальної продуктивності. Рішення Acer TNR та Acer PurifiedVoice™ підвищують чіткість і якість відеодзвінків до нового рівня.Дружній до планетиНоутбук Aspire Go, упакований у 100% матеріалів, придатних для вторинної переробки, й оснащений компонентами, виготовленими з переробленого пластику, має сертифікат Energy Star та реєстрацію EPEAT, що дає вам змогу зробити більш відповідальний вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Хороші |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для навчання |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 362.9 х 237.5 х 19.9 |
| Серія | Acer Aspire Go |
| Частота пам'яті | 5200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 809 ₴






