-3%

Ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 9 (21KECTO1WW) Gray
85 699 ₴
83 039 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12044497
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Відеоадаптер, виробник: Intel. Роздільна здатність: 2880 x 1800. Стан товару: Новий. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Особливості: сканер відбитку пальця. Операційна система: Windows 11 Pro. Серія відеокарти: Intel Graphics. Кількість ядер: 12. Покриття дисплея: глянцеве. Тип відеокарти: інтегрована. Тип: трансформер. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Колір: сірий. Тип дисплея: OLED. Тип: ультрабук. Тип: маленькі. Тип: офісні. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Об'єм SSD, ГБ: 512. Особливості: вбудований мікрофон. Чіпсет: Intel SoC. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 155U. Вага, кг: 1.35. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Розміри, мм: 313 x 215 x 15. Діагональ дисплея, ": 14. Особливості: вбудовані динаміки. Клас: для бізнесу. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Серія: Lenovo ThinkPad. Особливості: веб-камера. Потужність батареї, Вт/год: 57. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.7. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-A. В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 57 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для бізнесу |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.7 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 313 x 215 x 15 |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 039 ₴




