-3%

Ноутбук Asus Zenbook S 16 UM5606WA (UM5606WA-S16.R3651TB) Scandinavian White
78 399 ₴
76 359 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11665457
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Стан товару: Новий. Колір: бежевий. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Серія відеокарти: AMD Radeon Graphics. Операційна система: Windows 11 Home. Тип процесора: AMD Ryzen AI 9. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Покриття дисплея: глянцеве. Роздільна здатність: 2880 x 1800. Тип відеокарти: дискретна. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Відеоадаптер, виробник: AMD. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Тип дисплея: OLED. Кількість ядер: 10. Частота оперативної пам'яті, МГц: 7500. Тип: ультрабук. Тип: офісні. Чіпсет: AMD SoC. Серія: Asus ZenBook. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Додаткові параметри: швидка зарядка. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Особливості: вбудований мікрофон. Розміри, мм: 354 x 243 x 13. Оперативна пам'ять, ГБ: 24. Особливості: зарядка USB Type-C. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0. Клас: для бізнесу. Потужність батареї, Вт/год: 78. Особливості: вбудовані динаміки. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Модель процесора: AMD Ryzen AI 9 365. Матеріал корпусу: алюміній. HDR: HDR10. Особливості: картрідер. Діагональ дисплея, ": 16. Яскравість, кд/кв.м: 400. HDR: Dolby Vision. Особливості: веб-камера. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Вага, кг: 1.5. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Максимальна частота процесора, ГГц: 5. В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 78 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24576 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 7500 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision, HDR10 |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, картрідер, Швидке заряджання |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 354 x 243 x 13 |
| Серія | Asus ZenBook |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 359 ₴






