-8%

Ноутбук Acer Nitro V17 AI ANV17-41 (NH.QZKEP.006)
64 999 ₴
59 609 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14033167
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Acer. Тип процесора: AMD Ryzen 7. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Стан товару: Новий. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип дисплея: IPS. Колір: чорний. Роздільна здатність: 2560 x 1440. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Покриття дисплея: матове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип відеокарти: дискретна. Тип: ігровий. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Особливості: веб-камера. Матеріал корпусу: пластик. Серія: Acer Nitro. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Роз'єми і порти: 1 x USB 4.0 Type-C. Потужність батареї, Вт/год: 76. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Особливості: Ethernet (LAN). Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Кількість ядер: 8. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Клас: для геймерів. Особливості: зарядка USB Type-C. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Модель процесора: AMD Ryzen 7 260. Розміри, мм: 400.9 х 275.6 х 24. Діагональ дисплея, ": 17.3. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.8. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Чіпсет: AMD SoC. Особливості: вбудований мікрофон. Вага, кг: 2.7.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.8 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 400.9 х 275.6 х 24 |
| Серія | Acer Nitro |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | AMD SoC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 609 ₴






