-3%

Ноутбук Honor MagicBook Pro 16 (5301ANSM) Gray
75 399 ₴
73 449 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12821467
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Honor. Стан товару: Новий. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Операційна система: Windows 11 Home. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Бездротові можливості: Wi-Fi. Тип: класичний. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип дисплея: IPS. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роздільна здатність: 3072 x 1920. Тип відеокарти: дискретна. Бездротові можливості: Bluetooth. Покриття дисплея: матове. Тип процесора: Intel Core Ultra 5. Колір: сірий. Тип: офісні. Особливості: вбудовані динаміки. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Потужність батареї, Вт/год: 75. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: вбудований мікрофон. Розміри, мм: 354 x 242 x 19.9. Клас: для бізнесу. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 125H. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Серія: Honor MagicBook Pro. Матеріал корпусу: алюміній. Діагональ дисплея, ": 16. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Вага, кг: 1.81. Яскравість, кд/кв.м: 500. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Особливості: веб-камера. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-A. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONOR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.81 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3072x1920 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 75 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 354 x 242 x 19.9 |
| Серія | Honor MagicBook Pro |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 449 ₴
