-3%

Ноутбук Dell Pro 14 (BTO106PC14250UA_W11P) Platinum Silver
59 099 ₴
57 589 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13072767
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Dell. Тип відеокарти: інтегрована. Операційна система: Windows 11 Pro. Покриття дисплея: антивідблискове. Кількість ядер: 12. Серія відеокарти: Intel Graphics. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Колір: сріблястий. Стан товару: Новий. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Кількість комірок: 3. Відеоадаптер, виробник: Intel. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt 4. Тип: класичний. Тип процесора: Intel Core Ultra 5. Тип: маленькі. Тип: офісні. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: Ethernet (LAN). Особливості: вбудовані динаміки. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 235U. Об'єм SSD, ГБ: 512. Вага, кг: 1.35. Розміри, мм: 313.7 x 225.3 х 18.89-20.37. Діагональ дисплея, ": 14. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Клас: для бізнесу. Потужність батареї, Вт/год: 55. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Серія: Dell Pro 14. Особливості: веб-камера. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.6. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 55 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 235U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера |
| Клас | для бізнесу |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 313.7 x 225.3 х 18.89-20.37 |
| Серія | Dell Pro 14 |
| Частота пам'яті | 5200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 589 ₴






