-3%

Ноутбук Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 AMD (21SC0024PB) Black
70 899 ₴
69 119 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049557
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Покриття дисплея: антивідблискове. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Додаткові параметри: TPM 2.0. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Серія відеокарти: AMD Radeon 780M. Тип процесора: AMD Ryzen 7. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип відеокарти: інтегрована. Акумулятор: Li-Ion. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип: класичний. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Відеоадаптер, виробник: AMD. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Колір: чорний. Кількість ядер: 8. Діагональ дисплея, ": 16. Чіпсет: AMD SoC. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Модель процесора: AMD Ryzen 7 PRO 250. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Об'єм SSD, ГБ: 512. Додаткові параметри: порт Kensington Lock. Додаткові параметри: захист клавіатури від вологи. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Додаткові параметри: сканер обличчя (FaceID). Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Вага, кг: 1.79. Потужність батареї, Вт/год: 57. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0 Type-A. Додаткові параметри: Dolby Atmos. Додаткові параметри: камера з вбудованою шторкою. Роз'єми і порти: 1x Card reader. Розміри, мм: 357.2 x 253.4 x 10.96/19.67. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Яскравість, кд/кв.м: 400. Серія: Lenovo ThinkPad. Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Особливості: вбудовані динаміки. Особливості: вбудований мікрофон. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0. Матеріал корпусу: пластик. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Додаткові параметри: трекпоінт. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.3. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.79 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon 780M |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 57 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 PRO 250 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 357.2 x 253.4 x 10.96/19.67 |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 119 ₴






