-3%

Ноутбук Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 Intel (21SR0071PB) Black
65 399 ₴
63 679 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049617
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Покриття дисплея: антивідблискове. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Покриття дисплея: матове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Відеоадаптер, виробник: Intel. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Додаткові параметри: TPM 2.0. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 16. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип відеокарти: інтегрована. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Акумулятор: Li-Pol. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип дисплея: LED. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип: класичний. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Колір: чорний. Кількість комірок: 3. Особливості: веб-камера. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Чіпсет: Intel SoC. Додаткові параметри: швидка зарядка. Діагональ дисплея, ": 16. Яскравість, кд/кв.м: 300. Серія: ThinkPad E14 Gen 6. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 255H. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Додаткові параметри: порт Kensington Lock. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Об'єм SSD, ГБ: 512. Розміри, мм: 356 x 249 x 21.15. Додаткові параметри: захист клавіатури від вологи. Додаткові параметри: акустика Harman Kardon. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Серія відеокарти: Intel Arc 140T Graphics. Додаткові параметри: Windows Hello. Додаткові параметри: Power Delivery. Додаткові параметри: Dolby Atmos. Додаткові параметри: камера з вбудованою шторкою. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Особливості: вбудовані динаміки. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Вага, кг: 1.63. Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Потужність батареї, Вт/год: 64. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Особливості: вбудований мікрофон. Додаткові параметри: трекпоінт. Клас: для бізнесу. Матеріал корпусу: алюміній. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.63 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 64 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | Intel Arc 140T Graphics |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 356 x 249 x 21.15 |
| Серія | ThinkPad E14 Gen 6 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 679 ₴






