-3%

Ноутбук Lenovo Yoga Slim 7 14AKP10 (83JY006MPB) Tidal Teal
42 699 ₴
41 289 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049777
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Тип відеокарти: інтегрована. Кількість ядер: 6. Покриття дисплея: глянцеве. Стан товару: Новий. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Тип дисплея: OLED. Операційна система: Windows 11 Home. Колір: бірюзовий. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Акумулятор: Li-Pol. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Частота оперативної пам'яті, МГц: 6400. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Відеоадаптер, виробник: AMD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип: ультрабук. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Чіпсет: AMD SoC. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-A. Об'єм SSD, ГБ: 512. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0 Type-C. Додаткові параметри: підтримує під'єднання 2 моніторів. Розміри, мм: 312 x 219.3 x 13.9. Серія: Lenovo Yoga Slim 7. Матеріал корпусу: метал. Додаткові параметри: зарядка від USB. HDR: є. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Серія відеокарти: AMD Radeon 840M. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Діагональ дисплея, ": 14. Тип процесора: AMD Ryzen AI 5. Роз'єми і порти: 1 x Mini Jack 3.5 мм. Вага, кг: 1.19. Особливості: вбудовані динаміки. Яскравість, кд/кв.м: 600. Модель процесора: AMD Ryzen AI 5 340. Особливості: вбудований мікрофон. Потужність батареї, Вт/год: 70. Особливості: веб-камера. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.19 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | є |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 840M |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, зарядка від USB, підсвічування клавіатури, підтримує під'єднання 2 моніторів |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 312 x 219.3 x 13.9 |
| Серія | Lenovo Yoga Slim 7 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 289 ₴






