-3%

Ноутбук Lenovo Yoga Pro 9 16IAH10 (83L00069PB) Luna Gray
108 099 ₴
105 309 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049797
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Тип дисплея: OLED. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 16. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роздільна здатність: 2880 x 1800. Операційна система: Windows 11. Колір: сірий. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Бездротові можливості: Wi-Fi. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип відеокарти: дискретна. Бездротові можливості: Bluetooth. Особливості: веб-камера. Діагональ дисплея, ": 16. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 255H. Розміри, мм: 362.72 x 17.9 x 253.69. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Клас: для геймерів. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.0. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Додаткові параметри: 1x SD Card Reader. Вага, кг: 1.92. Роз'єми і порти: комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. Роз'єми і порти: 1 x DC-in (роз'єм живлення). Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5050. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Серія: Lenovo Yoga Pro 9.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.92 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | 1x SD Card Reader, веб-камера |
| Клас | для геймерів |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 362.72 x 17.9 x 253.69 |
| Серія | Lenovo Yoga Pro 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 309 ₴






