-3%

Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 (83LT0020PB) Eclipse Black
80 099 ₴
78 029 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049807
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Покриття дисплея: антивідблискове. Операційна система: DOS. Колір: чорний. Тип: ігровий. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Додаткові параметри: модуль безпеки TPM. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 16. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип процесора: AMD Ryzen 9. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип відеокарти: дискретна. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Особливості: веб-камера. Особливості: вбудований мікрофон. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Діагональ дисплея, ": 16. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Додаткові параметри: RGB 4 зонна підсвітка клавіатури. Додаткові параметри: підтримка AMD FreeSync. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4. Роз'єми і порти: комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Розміри, мм: 364x268x26/22. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Вага, кг: 2.4. Додаткові параметри: підтримка NVIDIA G-Sync. Клас: для геймерів. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.5. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2. Особливості: вбудовані динаміки. Акумулятор: незнімний. Яскравість, кд/кв.м: 500. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Додаткові параметри: можливість зарядки через Type-C. Частота оновлення екрану, Гц: 240. HDR: HDR10. HDR: Dolby Vision. Серія: Lenovo Legion. Модель процесора: AMD Ryzen 9 8945HX. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Матеріал корпусу: пластик. Потужність батареї, Вт/год: 80. Матеріал корпусу: алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | TPM модуль |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8945HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision, HDR10 |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | RGB 4 зонна підсвітка клавіатури, TPM модуль, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, можливість зарядки через Type-C, підтримка AMD FreeSync, підтримка NVIDIA G-Sync, цифровий блок на клавіатурі |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 364x268x26/22 |
| Серія | Lenovo Legion |
| Тип акумулятора | незнімний |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 5200 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 029 ₴






