-3%

Ноутбук Lenovo Legion 5 15IRX10 (83LY006HPB) Eclipse Black
70 299 ₴
68 469 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049817
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Покриття дисплея: матове. Тип: ігровий. Тип дисплея: OLED. Кількість ядер: 14. Стан товару: Новий. Акумулятор: Li-Ion. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Бездротові можливості: Wi-Fi. Тип процесора: Intel Core i7. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Колір: чорний. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип відеокарти: дискретна. Бездротові можливості: Bluetooth. Діагональ дисплея, ": 15.1. Комплектація: ноутбук. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.6. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Об'єм SSD, ГБ: 512. Комплектація: наклейки на клавіатуру. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Комплектація: зарядний пристрій. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm audio jack. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Вага, кг: 1.9. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Клас: для навчання. Роз'єми і порти: 1 x Mini Jack 3.5 мм. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Серія: Lenovo Legion. Комплектація: гарантійний талон. Модель процесора: Intel Core i7-13650HX. Особливості: веб-камера. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. Клас: для геймерів. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13650HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | вбудовані динаміки, веб-камера |
| Клас | для геймерів|для навчання |
| Комплектація | гарантійний талон, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру, ноутбук |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Серія | Lenovo Legion |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 469 ₴






