-4%

Ноутбук HP 250R G9 (AD1A6ET) Black
30 399 ₴
29 329 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049857
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Кількість ядер: 10. Покриття дисплея: матове. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Відеоадаптер, виробник: Intel. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Додаткові параметри: TPM 2.0. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Тип процесора: Intel Core i5. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип відеокарти: інтегрована. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Акумулятор: Li-Ion. Тип: класичний. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Тип оперативної пам'яті: DDR4. Тип оперативної пам'яті: DDR4. Частота оперативної пам'яті, МГц: 3200. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Колір: чорний. Кількість комірок: 3. Особливості: вбудовані динаміки. Особливості: веб-камера. Яскравість, кд/кв.м: 300. Додаткові параметри: швидка зарядка. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1. Діагональ дисплея, ": 15.6. Об'єм SSD, ГБ: 512. Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Роз'єми і порти: комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Вага, кг: 1.74. Модель процесора: Intel Core i5-1335U. Серія відеокарти: Intel Iris Xe Graphics. Серія: HP 250R. Розміри, мм: 358 x 242 x 14.8. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Чіпсет: Intel. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.6. Особливості: картрідер. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.3. Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: пластик. Клас: для бізнесу. Потужність батареї, Вт/год: 41. Оперативна пам'ять, ГБ: 16.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.74 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | TPM модуль |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | TPM модуль, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, картрідер, цифровий блок на клавіатурі, швидка зарядка |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 358 x 242 x 14.8 |
| Серія | HP 250R |
| Чипсет | Intel |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 329 ₴




