-3%

Ноутбук HP EliteBook X G1a 14 (B9ZX1ET) Silver
102 099 ₴
99 519 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049937
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Покриття дисплея: антивідблискове. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Серія відеокарти: AMD Radeon Graphics. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Частота оперативної пам'яті, МГц: 8533. Операційна система: Windows 11 Pro. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Тип відеокарти: інтегрована. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Особливості: сканер відбитку пальця. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Колір: сріблястий. Тип: ультрабук. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Кількість ядер: 8. Модель процесора: AMD Ryzen AI 7 PRO 360. Додаткові параметри: швидка зарядка. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Додаткові параметри: захист клавіатури від вологи. Додаткові параметри: сканер обличчя (FaceID). Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Додаткові параметри: 3D сканер обличчя. Розміри, мм: 312x215x13. Максимальна частота процесора, ГГц: 5. Особливості: вбудовані динаміки. Серія: HP EliteBook X. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Яскравість, кд/кв.м: 400. Вага, кг: 1.5. Діагональ дисплея, ": 14. Потужність батареї, Вт/год: 75. Тип процесора: AMD Ryzen AI 7 PRO. Особливості: захист клавіатури від вологи. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0. Матеріал корпусу: алюміній. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.3. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 75 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 PRO 360 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 8533 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | 3D-сканер, що відрізняється від, Сканер відбитка пальця, вбудовані динаміки, веб-камера, захист клавіатури від вологи, захист клавіатури від вологи, сканер обсяг (FaceID), швидка зарядка |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 312x215x13 |
| Серія | HP EliteBook X |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 519 ₴

