-3%

Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 (B9ZX2ET) Atmosphere Blue
98 499 ₴
95 949 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049947
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип дисплея: OLED. Стан товару: Новий. Серія відеокарти: Intel Arc Graphics. Тип відеокарти: інтегрована. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роздільна здатність: 2880 x 1800. Операційна система: Windows 11. Колір: синій. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Бездротові можливості: Wi-Fi. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt. Тип: ультрабук. Бездротові можливості: Bluetooth. Кількість ядер: 8. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.2. Об'єм SSD, ГБ: 512. Роз'єми і порти: 3 x USB Type-C. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 258V. Вага, кг: 1.2. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.0. Розміри, мм: 313.7 x 12.1 x 217.2. Серія: HP EliteBook Ultra. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Діагональ дисплея, ": 14. Роз'єми і порти: комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Особливості: веб-камера. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | веб-камера |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 313.7 x 12.1 x 217.2 |
| Серія | HP EliteBook Ultra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 949 ₴






