-3%

Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (C51G0ET) Silver
47 599 ₴
46 139 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14049987
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Покриття дисплея: антивідблискове. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Кількість ядер: 6. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип відеокарти: інтегрована. Акумулятор: Li-Pol. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип процесора: AMD Ryzen 5. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Відеоадаптер, виробник: AMD. Колір: сріблястий. Тип: ультрабук. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Додаткові параметри: швидка зарядка. Яскравість, кд/кв.м: 300. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Об'єм SSD, ГБ: 512. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Серія: HP ProBook. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.7. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Потужність батареї, Вт/год: 56. Додаткові параметри: камера з вбудованою шторкою. Додаткові параметри: брендова акустика Poly Studio. Особливості: вбудовані динаміки. Чіпсет: AMD SoC. Роз'єми і порти: 1 x USB Power Delivery. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Додаткові параметри: біла підсвітка клавіатури. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Діагональ дисплея, ": 14. Модель процесора: AMD Ryzen 5 220. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Вага, кг: 1.4. Розміри, мм: 319x224x10.9. Серія відеокарти: AMD Radeon 740M Graphics. Матеріал корпусу: алюміній. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 220 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 740M Graphics |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, брендова акустика Poly Studio, біла підсвітка клавіатури, вбудовані динаміки, веб-камера, камера з вбудованою шторкою, швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.7 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 319x224x10.9 |
| Серія | HP ProBook |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 139 ₴



