-3%

Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (C51LWET) Silver
53 699 ₴
52 089 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050047
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Покриття дисплея: антивідблискове. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Відеоадаптер, виробник: Intel. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Додаткові параметри: TPM 2.0. Кількість ядер: 14. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Серія відеокарти: Intel Arc Graphics. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип відеокарти: інтегрована. Акумулятор: Li-Pol. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип процесора: Intel Core Ultra 5. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Колір: сріблястий. Тип: ультрабук. Особливості: веб-камера. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Чіпсет: Intel SoC. Діагональ дисплея, ": 16. Яскравість, кд/кв.м: 300. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1. Об'єм SSD, ГБ: 512. Додаткові параметри: порт Kensington Lock. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Серія: HP ProBook. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 225H. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Вага, кг: 1.74. Додаткові параметри: нейронний процесор Intel AI Boost. Потужність батареї, Вт/год: 56. Розміри, мм: 359 x 251 x 17. Додаткові параметри: Windows Hello. Особливості: вбудовані динаміки. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.3. Додаткові параметри: клавіша Copilot. Клас: для військових. Особливості: вбудований мікрофон. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. Клас: для бізнесу. Матеріал корпусу: алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.74 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, TPM модуль |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | TPM модуль, Windows Hello, Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, клавіша Copilot, нейронний процесор Intel AI Boost, порт Kensington Lock, підсвічування клавіатури |
| Клас | для бізнесу|для військових |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359 x 251 x 17 |
| Серія | HP ProBook |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 089 ₴






