-3%
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (C51MLET) Silver
58 399 ₴
56 889 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050057
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (C51MLET) SilverВ наявності
58 399 ₴56 889 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Покриття дисплея: матове. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип дисплея: LED. Стан товару: Новий. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Тип дисплея: IPS. Кількість ядер: 12. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип відеокарти: інтегрована. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Додаткові параметри: TPM 2.0. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Колір: сріблястий. Серія відеокарти: Intel Graphics. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Акумулятор: Li-Pol. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип: класичний. Особливості: вбудований мікрофон. Потужність батареї, Вт/год: 56. Вага, кг: 1.74. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Комплектація: зарядний пристрій. Об'єм SSD, ГБ: 512. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.70. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 255U. Серія: HP ProBook. Діагональ дисплея, ": 16. Додаткові параметри: Windows Hello. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. Додаткові параметри: мультитач. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Матеріал корпусу: алюміній. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1. Комплектація: ноутбук. Додаткові параметри: датчик Холла. Особливості: вбудовані динаміки. Розміри, мм: 359x251x17. Клас: для бізнесу. Особливості: веб-камера. Додаткові параметри: датчик температури. Особливості: з підсвіткою клавіатури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.74 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | LED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, TPM модуль |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | TPM модуль, Windows Hello, Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, датчик Холла, датчик температури, з підсвіткою клавіатури, клавіатура без цифровим блоком, мультитач |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | зарядний пристрій, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.70 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359x251x17 |
| Серія | HP ProBook |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 889 ₴
