-3%

Ноутбук Gigabyte GAMING A16 CVH (CVHI3EE894SH) Black
59 799 ₴
58 259 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050087
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Gigabyte. Покриття дисплея: матове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Колір: чорний. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип: ігровий. Кількість ядер: 10. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип вбудованої пам'яті: M.2 PCIe SSD. Операційна система: Windows 11 Home. Акумулятор: Li-Pol. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип процесора: Intel Core i7. Тип відеокарти: дискретна. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Особливості: веб-камера. Особливості: вбудований мікрофон. Чіпсет: Intel SoC. Додаткові параметри: клавіша Copilot. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1. Вага, кг: 2.2. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Діагональ дисплея, ": 16. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.4. Серія: Gigabyte A16. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Потужність батареї, Вт/год: 76. Клас: для геймерів. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Розміри, мм: 359 x 263 x 23. Додаткові параметри: зарядка від USB. Особливості: вбудовані динаміки. Яскравість, кд/кв.м: 300. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Модель процесора: Intel Core i7-13620H. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Матеріал корпусу: пластик. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, зарядка від USB, клавіша Copilot, підсвічування клавіатури |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.4 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359 x 263 x 23 |
| Серія | Gigabyte A16 |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 5200 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 259 ₴




