-3%

Ноутбук MSI Crosshair 16 HX D14VFKG (D14VFKG-1045PL) Black
54 499 ₴
52 819 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050097
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MSI. Покриття дисплея: матове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Колір: чорний. Тип: ігровий. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Тип пам'яті відеокарти: GDDR6. Кількість ядер: 16. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Серія відеокарти: NVidia GeForce RTX 4060. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Акумулятор: Li-Ion. Операційна система: Windows 11 Home. Чіпсет: Intel HM770. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Тип процесора: Intel Core i7. Тип відеокарти: дискретна. Особливості: веб-камера. Особливості: вбудований мікрофон. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.2. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Діагональ дисплея, ": 16. Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Потужність батареї, Вт/год: 90. Додаткові параметри: камера з вбудованою шторкою. Серія: MSI Crosshair. Клас: для геймерів. Додаткові параметри: 24-зонне RGB-підсвічування клавіатури. Частота оновлення екрану, Гц: 144. Вага, кг: 2.5. Модель процесора: Intel Core i7-14650HX. Розміри, мм: 359x266,4x27,9. Додаткові параметри: підтримка VR. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Особливості: вбудовані динаміки. Матеріал корпусу: пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | Intel HM77 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | 24-зонне RGB-підсвічування клавіатури, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, камера з вбудованою шторкою, підтримка VR, цифровий блок на клавіатурі |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359x266,4x27,9 |
| Серія | MSI Crosshair |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 819 ₴


