-3%

Ноутбук Asus TUF Gaming A14 2025 FA401UH (FA401UH-RG018) Black
63 999 ₴
62 369 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050177
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип: ігровий. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Тип процесора: AMD Ryzen 7. Акумулятор: Li-Ion. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Частота оперативної пам'яті, МГц: 7500. Тип дисплея: LED. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Колір: чорний. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип відеокарти: дискретна. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.8. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Додаткові параметри: швидка зарядка. Додаткові параметри: tPM-модуль. Розміри, мм: 311 x 227 x 19.9. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Вага, кг: 1.46. Кількість ядер: 8. Об'єм SSD, ГБ: 512. Додаткові параметри: DLSS 4. Додаткові параметри: сканер обличчя (FaceID). Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Потужність батареї, Вт/год: 73. Комплектація: зарядний пристрій. Додаткові параметри: Windows Hello. Додаткові параметри: 100 % sRGB. Роз'єми і порти: 1x Card reader. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Яскравість, кд/кв.м: 400. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Діагональ дисплея, ": 14. Роз'єми і порти: 1 x USB 4. Додаткові параметри: NVIDIA G-Sync. Модель процесора: AMD Ryzen 7 260. Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: пластик. Матеріал корпусу: алюміній. Клас: для геймерів. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5050. Серія: Asus TUF Gaming. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.46 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 73 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 7500 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | 100 % sRGB, DLSS 4, NVIDIA G-SYNC, Windows Hello, tPM-модуль, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, сканер обсяг (FaceID), Швидке заряджання |
| Клас | для геймерів |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | зарядний пристрій |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.8 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 311 x 227 x 19.9 |
| Серія | Asus TUF Gaming |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 369 ₴






