-5%

Ноутбук Asus TUF Gaming F16 FX608 (FX608JMR-RV141) Black
52 999 ₴
50 549 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050197
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Тип: ігровий. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt 4. Кількість ядер: 16. Акумулятор: Li-Ion. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Операційна система: Windows 11. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Бездротові можливості: Wi-Fi. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип процесора: Intel Core i7. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Колір: чорний. Тип відеокарти: дискретна. Бездротові можливості: Bluetooth. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Діагональ дисплея, ": 16. Комплектація: ноутбук. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.2. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Комплектація: адаптер живлення. Вага, кг: 2.2. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Потужність батареї, Вт/год: 90. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Розміри, мм: 354 x 269 x 27.3. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Модель процесора: Intel Core i7-14650HX. Роз'єми і порти: 1 x USB 4. Комплектація: інструкція користувача. Особливості: веб-камера. Клас: для геймерів. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Серія: Asus TUF Gaming.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i5-14450HX |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | адаптер живлення, ноутбук, інструкція користувача |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Розміри, мм | 354 x 269 x 17.9-27.3 |
| Серія | Asus TUF Gaming |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 549 ₴






