-3%
Ноутбук Asus ROG Strix G16 G614 (G614PP-R9161) Gray
80 199 ₴
78 109 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050227
Ноутбук Asus ROG Strix G16 G614 (G614PP-R9161) GrayВ наявності
80 199 ₴78 109 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Операційна система: DOS. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип: ігровий. Стан товару: Новий. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип дисплея: IPS. Тип процесора: AMD Ryzen 9. Тип відеокарти: дискретна. Акумулятор: Li-Ion. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Кількість ядер: 16. Колір: сірий. Кількість комірок: 4. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.4. Діагональ дисплея, ": 16. Серія відеокарти: NVidia GeForce RTX 5070Ti. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Потужність батареї, Вт/год: 90. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.3. Серія: Asus ROG Strix G16. Модель процесора: AMD Ryzen 9 8940HX. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Вага, кг: 2.5. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Клас: для геймерів. Роз'єми і порти: 1 x USB 4.0 Type-C. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Роз'єми і порти: 1 x USB 4.0 Type-C. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Розміри, мм: 354 x 264 x 22,6 ~ 30,4. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Особливості: з підсвіткою клавіатури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 12 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8940HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для геймерів |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.4 |
| Розміри, мм | 354 x 264 x 22,6 ~ 30,4 |
| Серія | Asus ROG Strix G16 |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 109 ₴
