-3%

Ноутбук Asus ProArt P16 H7606WW (H7606WW-SE009X) Black
226 399 ₴
220 639 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050257
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Покриття дисплея: глянцеве. Стан товару: Новий. Тип дисплея: OLED. Операційна система: Windows 11 Pro. Кількість ядер: 12. Акумулятор: Li-Ion. Кількість комірок: 4. Тип процесора: AMD Ryzen AI 9. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Роздільна здатність: 3840 x 2400. Частота оперативної пам'яті, МГц: 7500. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип: класичний. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Колір: чорний. Тип відеокарти: дискретна. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Діагональ дисплея, ": 16. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Додаткові параметри: швидка зарядка. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Потужність батареї, Вт/год: 90. Комплектація: документація. Вага, кг: 1.85. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Комплектація: зарядний пристрій. Об'єм SSD, ГБ: 2048. Додаткові параметри: 3D сканер обличчя. Оперативна пам'ять, ГБ: 64. Серія: ASUS ProArt P16. Роз'єми і порти: 1x SD Card Reader. Яскравість, кд/кв.м: 400. Модель процесора: AMD Ryzen AI 9 HX 370. Розміри, мм: 355x247x17. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5080. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Клас: для роботи з графікою. Роз'єми і порти: 1 x USB 4. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. HDR: HDR10. Особливості: вбудовані динаміки. HDR: Dolby Vision. Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: алюміній. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.85 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об`єм відеопам'яті | 16 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2400 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2048 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 7500 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision, HDR10 |
| Інші функції й особливості | 3D-сканер, що відрізняється від, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, Швидке заряджання |
| Клас | для роботи з графікою |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | документація, зарядний пристрій |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 355x247x17 |
| Серія | ASUS ProArt P16 |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 639 ₴
